Simona Piluri

 

Spirituální průvodkyně

Intuitivní koučka

Mentorka osobního rozvoje

VÍTEJTE NA MÝCH STRÁNKÁCH!

 

Jsem Simona Piluri a využívám své empatie, intuice i dosavadních zkušeností, abych podpořila ženy, které se chtějí soustředit na sebe a své sny. 

 

Jsem tu pro ty, kteří vnímají, že je mezi námi něco mezi Nebem a Zemí. Jsem tu pro ty, kteří mají rádi hluboké otázky a ještě hlubší odpovědi, které se skrývají uvnitř každého z nás.

Jsem tu pro ty, kteří chtějí aktivovat sebepřijetí.

 

Se svým mužem a dvěma dětmi žiji už přes deset let v Bavorsku. Část příbuzných máme v Čechách, část v Albánii.

 

Vystudovala jsem germanistiku na FF UK, mám zkušenosti s ročním zahraničním pobytem a dvě maturity - českou a německou. Vzdělávání a osobní růst je mojí vášní.

V září 2022 jsem úspěšně dokončila koučovací výcvik na Academy of Sacred Life a současně dokončuji i dálkové studium v Mnichově na pedagogické škole jako budoucí průvodkyně v mateřské školce.

 

 

Vítej!

Společně vytvoříme prostor, ve kterém se budeme soustředit na Tebe! Na to, kde jsi, kam chceš jít a jaké pocity si přeješ u toho prožívat.

Kam dáváme pozornost, tam to roste

Na své cestě jsem se naučila poznávat vlastní potřeby a touhy. Objevila jsem část svých darů i talentů a rozhodla jsem se jimi obohatit svět kolem mě.

Vidím jasně detaily, které mnohým ještě unikají. Čtu mezi řádky. A vyživuje mě jistota, kterou cítím uvnitř sebe. Svou radost probouzím tím, že opečovávám. Odhodlaně a soustředěně. Proudí mnou inspirace, jak věci vylepšit. Jak předávat informace skrze vlastní zkušenost. A mám dar tvořit. Tvořit dlouhodobé cíle.

Svou přítomností léčím a aktivuji dary druhým. Probouzím v lidech sebepřijetí, což vede k tomu, že mohou růst. A objevit tak svůj potenciál. 

 

 

 

 

 

  • Spolu v kontaktu na FACEBOOKU
    Simona Piluri - můj osobní profil
  • Spolu v kontaktu na INSTAGRAMU
    simona_piluri - sdílení a inspirace
  • Spolu v kontaktu v EMAILU
    info@simonapiluri.com - pro vaše otázky